اجاره آپارتمان
یکی از گزینه با صرفه اقامت در ترکیه بخصوص اگر تعداد شما بیشتر از 4 نفر اجاره آپارتمان در ترکیه می باشد بعضی از شهر های ساحلی جنوب ترکیه و همچنین در استانبول   امکان اجاره  ویلا و آپارتمان و سوییت برای مدت اقامت شما وجود دارد برای دیدن... 
اجاره آپارتمان

اما چرا اپارتمان را برای اقامت ترکیه انتخاب کنیم
 1. برای مسافرینی که بصورت گروهی می روند (سه نفر به بالا) بسیار به صرفه است و حدود یک سوم قیمت هتل می شود
 2. آپارتمان کامل در اختیار شما می باشد و محدودیت های هتل را ندارید
 3. آپارتمان ترکیه مبله می باشد یعنی تمام امکانات زندگی از قبیل مبلمان وسایل آشپزی لباسشویی و...
 4. کلیه آپارتمان ها در مرکز شهر واقع شده و دستری شما را به تمام مراکز خرید و توریستی را اسان می نماید
 5. اغلب آپارتمانها مبلغی را به عنوان امانت ( دپوزیت ) از مسافرین دریافت می کنند که در هنکام تحویل دادن  آپارتمان به مسافر بازگردانده می شود .
 6. کلیه آپارتمانهای کلیه اسباب و اثاثیه زندگی را دارند می تونید توی هزینه های خوراک و شستشو صرفه جویی کنید
 7. می تونید از خدمات سرویس نظافت روزانه در آپارتمان هم استفاده کنید
ثبت شرکت

ترکیه کشور همجوار ما و چسبده به اتحادیه اروپا و با قوانین تسهیل شده برای سرمایه گذاری در آن می تواند برای بیزنس من ها یک موقعیت عالی باشد کاملترین اطلاعات را برای ثبت شرکت در ترکیه در این قسمت ببینید 

خرید آپارتمان ترکیه
خیلی از ایرانیان دوست دارن هم برای تفریح و هم سرمایه گذاری مستغلاتی در خارج کشور داشته باشند و ترکیه می تواند یکی از گزینه باشد در این قسمت شما می توانید کاملترین اطلاعات را برای خرید مستغلات در ترکیه ببینید
خرید آپارتمان ترکیه

خوب برای خرید مستغلات در هر کجای دنیا اینها را باید مد نظر داشته باشید
 1. انتخاب مشاور مطمئن در کلیه مراحل که اطلاعات خوبی به شما بدهد
 2. اطلاع کامل از شرایط مالکیت اون کشور برای مستغلات و محدویت زمانی قانونی
 3. نحوه برخورد اون کشور در خصوص حقوق قانونی مترتب از مالکیت شما در دعاوی و ...
 4. توجیه داشتن اقتصادی خرید از لحاظ آینده و چشم انداز رشد و برگشت سرمایه گذاری
 5. استفاده از تسهیلات اون کشور به خصوص وام های بلند مدت و کم بهره با شرایط مناسب
 6. داشتن  موقعیت مکانی خوب که می تواند با اجاره شبی آپارتمان برای شما درآمد زا باشد
 7. دقت داشته باشید تنها خرید مورد مناسب برای شما اهمیت ندارد بلکه با توجه به بعد مکانی شما به گزینه های بعد از خرید هم گوشه چشمی داشته باشید مثل شرایط نگهداری شارژ و...

جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login
Error
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

نکات مهم جهت ثبت شرکت در ترکیه

Rate this item
(0 votes)
نکات مهم ثبت شرکت در ترکیه:

در ایمیل هایی که تا به حال برای ثیت شرکت از شما دوستان عزیز دریافت کرده ایم سوالات زیادی مطرح شده است که چون از این سوال ها تعدادی به نظر  می رسید که برای همه دوستان مهم باشدنکاتی را برای شمابه شرح ذیل تهیه کرده ایم: 

1- امروزه با مراجعه به اداره ی ثبت اسناد تجاری مربوطه با در دست داشتن مدارک لازم ثبت شرکت در یک روز امکان پذیر است. به محض ثبت در اداره ثبت اسناد تجاری، شرکت "هویت حقوقی" خواهد داشت. اما چون برای تهیه ترجمه رسمی پاسپورت سهامداران،تهیه شماره مالیاتی وهمچنین تهیه مکان دفتر زمان لازم است،مدت زمان ثبت شرکت از زمان حضور شرکا در ترکیه حداقل 3 روز و  حداکثر7 روز کاری میباشد.

2-برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ترکیه1 نفر نیز  میتواند صاحب سهام کل شرکت باشد و یا اینکه می توانند تعدادی شریک باشند. ولی برای ثبت شرکت سهامی خاص در ترکیه حداقل به 5 سهامدار الزامی است.

3- برای ثبت شرکت اگر تمام سهامداران نمی توانندحضور داشته باشند،حضور یکی از سهامداران (مدیر عامل) و یاصاحبین امضانیزکافی است،دراین صورت لازم است سهامدارحاضر در ترکیه وکالتنامه ثبت شرکت ازدیگر سهامداران داشته باشد. متن وکالتنامه را که توسط وکیل شرکت تنظیم گردیده است را می توانیداز دفترنمایندگی ما در تهران  دریافت نمایید.nokat conversion-evhouse
4-پس از دریافت نمونه وکالت نامه از دفتر نمایندگی ما در تهران، با ارائه آن به دفاتر رسمی ترجمه ترکی در ایران، تاییده وزارت امورخارجه را دریافت نموده و سپس سفارت ترکیه در ایران می بایست این وکالتنامه ترجمه شده را تایید نمایند.

5-مدارک لازم  که باید برای ثبت شرکت به همراه داشته باشید اصل پاسپورت سهامداران و 4قطعه عکس از هر یک از سهامداران می باشد.

6-سرمایه اولیه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ترکیه حداقل 10000 لیر و برای شرکت با سهامی خاص 50000 هزار لیرترک میباشد. اما در نظر داشته باشید که اگر  مد نظر شما این است  که  باثبت شرکت نسبت به گرفتن اقامت و اجازه کار اقدام کنید ما سرمایه شما را 100/000 لیره ترک نشان میدهیم و این پروسه توسط وکیل ما در زمان  ثبت  انجام می شود . ازسرمایه ای که  شرکت را با آن ثبت می کنید کافی است در هنگام ثبت شرکت ¼ به حساب خزانه واریز گرددو پس از افتتاح شرکت این رقم به حساب شرکت واریز شده و میتواند مورد استفاده قرار گیرد .و یا می توانید  آن  را مجدداٌ از حساب بردارید.

7- در مورد مالیات شرکت، دولت ترکیه مالیات را فقط از درآمد حاصله که از فعالیت اقتصادی حاصل شده باشد اخذ مینماید و رقم آن 18 درصد (سود) میباشد.

8- پس از ثبت شرکت میتوانید به نام شرکت در برخی   از بانکها  مانند  زراعت بانک ، ایش بانک  حساب بازکرد که این خدمات توسط شرکت ما ارائه میگردد.

9- شرکت ها ملزم به داشتن مشاور مالی ترک می باشند، که تمام  امور مالیات و بیمه  و  کارهای اداری شرکت توسط این مشاورین انجام می پذیرد.

10-نکته مهم  دیگر و نهایی  این است که  خدمات شرکت  ما جهت  ثبت شرکت توسط  وکیل صورت می پذیرد.
Read 1988 times Last modified on Sunday, 24 February 2013 08:27

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.