جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login

نقشه مناطق مختلف شهر آلانیا

Rate this item
(1 Vote)
با تبلیغات گسترده که در حال حاضر برای خرید ملک درآلانیا ترکیه انجام میشود ، نوجه بسیاری از علاقمندان به خرید ملک در ترکیه به این منطقه جلب شده است  به همین دلیل بهتر است اطلاعات بیشتری در ارتباط با موقعیت شهر آلانیا در ترکیه داشته باشیم .

turkiye-map

شهر آلانیا در جنوب ترکیه و در کناره دریای مدیترانه واقع شده است تا آنتالیا یکساعت و نیم فاصله دارد و تا فرودگاه قاضی پاشا نیم ساعت فاصله دارد .  منطقه رو به رشدی است وسالهاست که سرمایه گذاران و علاقمندان به خرید ملک در ترکیه ، مایل به سرمایه گذاری در آلانیا میباشند . زیبایی شهر آلانیا که از یک طرف به دریا و از طرفی به کوه منتهی می شود ، تعداد زیاد توریست ها و سرمایه گذاران خارجی ، امکان رشد ، باز شدن فرودگاه قاضی  پاشا ، همه دلایلی هستند که سرمایه گذاران را علاقمند به سرمایه گذاری در این منطقه نموده است . 

Alanya

از روی نقشه آلانیا میتوانید مناطق مختلف شهر را بررسی کنید . معمولاٌ بیشتر واحد هایی که برای خرید به خارجی ها پیشنهاد می گردد در مناطق کارگیجاک ، محموتلا ر ، کستل  و اوبا در شرق مرکز شهر آلانیا و آوسالار در غرب شهر آلانیا میباشد . چون پروژههایی که در این مناطق قرار دارند نوساز و با امکانات خوب هستند .
Alanya 1

برای سفر به آلانیا در حال حاضر می توانید از فرودگاههای قاضی پاشا و آنتالیا استفاده کنید . البته در ایام تابستان پرواز های چارتری مستقیم به این شهر ها برقرار است اما در زمستان میبایست از پرواز های غیر مستقیم که از طریق استانبول و آنتالیا برقرار میشود استفاده کنید . 
Read 1593 times Last modified on Monday, 16 February 2015 13:28

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.