جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login
Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 42
Notice
  • Simple Image Gallery PRO Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک

Rate this item
(2 votes)
اقامت ترکیه  با خرید ملک 

بیشترین سوالی که  توسط  متقاضیان  خرید ملک از ما پرسیده می شود اخذ اقامت ترکیه برای ایرانیان از  طریق  خرید ملک میباشد . مطابق با قانون جدیدی که دولت ترکیه تصویب کرده است اقامت ترکیه برای اتباع خارجی که در ترکیه ملک خریداری کرده اند به یک سال افزایش یافته است . مطابق با این قانون پس از خرید ملک و زمانی که سند ملک یا تاپو به نام شما می شود می توانید برای اخذ اقامت ترکیه مراجعه نمایید و اقامت یک ساله دریافت نمایید .


یکی از خدمات ما برای مشتریانی که از طریق ما ملک مورد نظر خود را در ترکیه خریداری می کنند اخذ اقامت ترکیه میباشد . ما در تمامی مراحل کار خرید و اخذ اقامت ترکیه همراه شما خواهیم بود .اگر مایل به اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک میباشید با ما تماس بگیرید و از شرایط مناسبی که در حال حاضر دولت ترکیه در زمینه اقامت ترکیه برای ایرانیان و دیگر اتباع خارجی قائل شده است بهره مند گردید .

جهت نیاز به هرگونه اطلاعات در زمینه خرید و فروش ملک در ترکیه و اجاره آپارتمان در ترکیه و رزرواسیون هتل در کلیه شهرهای ترکیه با آژانس سعادت سیر ماینده ما در تهران و یا به صورت مستقیم صورت مستقیم با دفتر ترکیه ما تماس بگیرید .
Read 2419 times Last modified on Saturday, 14 February 2015 16:26

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.