جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login
Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 42

روند خرید ملک در ترکیه Featured

Rate this item
(0 votes)
مراحل خرید ملک در ترکیه 
قرارداد فروش:
پس از انتخاب ملک مورد نظر خود ، براي شما قرارداد کتبي آماده مي شود وبر طبق قرارداد شما مبلغي به عنوان بيعانه به صاحب ملک پرداخت مي کنيد.
مجوز:
لازم است که شما به نام شرکت ما وکالت دهيد تا ما براي دريافت مجوز لازم براي صدور سند به نام شما و دريافت شماره مالياتي،دريافت فيش آب و برق و تلفن و انجام تمام امورمربوطه اقدام نماييم. درخواست صدور سند ملک به نام شما بعد از دريافت شماره مالياتي و تمام مجوزهاي مربوطه صادر مي گردد.
درخواست ثبت سند:
ابتدا درخواست در محضر ثبت شده و مشخصات و درخواست شما به اداره پليس در ازميرفرستاده مي شود. پس از بررسي کامل، پليس ترکيه اجازه نامه براي صدور سند صادرمي کند که اين پروسه حدود 3 تا 4 ماه  طول مي کشد .

تمامي مراحل ثبت سند در دفاتر اسناد رسمي انجام مي شود. در دفتر اسناد رسمي مترجم قسم خورده به صورت شفاهي کليه اطلاعات و جزييات مربوط به سند و ملک خريداري شده را با شما تاييد و سپس اصل سند به شما تحويل داده مي شود .

لازم به ذکر است فقط در مورد آپارتمانهاي آماده تحويل اقدامات سند انجام مي گيرد و در مورد پروژه هاي پيش خريد اين امر تا لحظه آماده شدن آپارتمان و تحويل به خريدار به تعويق مي افتد .

شما به مدارک زير جهت دريافت مجوزها وصدور سند احتياج داريد :

*کپي پاسپورت
*8 قطعه عکس
Read 3650 times Last modified on Saturday, 14 February 2015 16:38

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.