جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login

مزایای سرمایه گذاری در ترکیه

Rate this item
(0 votes)
همانگونه که تجربه و علوم مرتبط با هر رشته در بخش اقتصادی ساختار ...

مشترکی داشته و جهت رسیدن به اهداف مطلوب در هر مجموعهٔ پویا بررسی تمامی جوانب الزامی است و به عبارتی ديگر کليهٔ تحولات ميبايست در نظر گرفته شوند شرکت ما نیز مفتخر است تا با جمع آوری و تحليل جامع اطلاعات در خصوص ارائهٔ چشم انداز سرمایه گذاری در بخش مسکن در کشور ترکیه (به خصوص در شهر های استانبول وآلانیا ) قدمی مثبت در جهت هدایت سرمایهٔ مشتریان محترم  در جهت خرید ملک در استانبول و خرید ملک در آلانیا بردارد. بدين دليل در اين نوشته، بطور مختصر، کوشش خواهد شد که پاسخی مناسب به پرسش ذيل ارائه شود:
چرا شرکت ما ترکیه را به عنوان بستری مناسب جهت انجام فعالیت اقتصادی به شما معرفی ميکند؟ و چرا موضوع سرمايه گذاری در مسکن, املاک در تركيه و خرید ملک در ترکیه را به شما عزیزان پیشنهاد میدهیم؟
همانگونه که مستحضريد عوامل متعدّدی از جمله خصوصیات مشترک فرهنگی دو ملت ايران و ترکيه, رشد روز افزون شهرهای امروزی و مدرن, تاریخچهٔ پر افتخار و از طرفی ديگر موقعیت "استراتژیک - جغرافیایی" اين دو کشور موجب گردیده تا اقشار مختلف دو کشور همسايه کماکان یکی از محکم ترین روابط اجتماعی و فرهنگی را در منطقه ایجاد نمایند. در اين ميان تداوم ميانگين رشد کمّی شرکتها, گرايش تمامی اين شرکتها به توسعه و رشد کيفی گروههای فعال اقتصادی در هر دو کشور تماماً بيانگر اصول ذکر شدهٔ فوق است.

در عين حال نکات ذيل در بر گيرنده اصل جذّابيت سرمايه گذاری در بخش املاک کشور ترکيه ميباشد:

- رشد ارزش املاک

ترکيه بعنوان يکی از ۳کشور اول جهان در زمينهٔ سرمايه گذاری در بخش مسکن و ديگر مستغلات:

براساس گزارش   Association of Foregin Investors in Real Estate

- ساختارهای اقتصادی متناسب

- رشد توريسم

- پل ارتباطی بين "شرق و غرب"

آمارهایی که متخصصان شرکت ما در خصوص رشد سرمايه گذاری در بخش املاک، رشد توريسم، صنعت هتل (در شهرهای استانبول و آلانیا) ارائه نموده و همچنان نيز خواهيم نمود و رشد چشمگیر معاملات در سالهای اخیر تماماً نشاندهنده توسعه ای پایدار در کشور ترکیه ميباشند. به جرآت میتوان گفت که انتقال سرمایه بصورت کل و جزء توسط اشخاص حقیقی و حقوقی از یک سو و نگاه نوین دولت ترکیه در جذب توریست و ایجاد جذابیت همراه با امنیت به آمارها و پیش بینی های متخصصين قوت بیشتری خواهد بخشید.
تصويب قانون املاک در ماه "مه" سال ۲۰۱۲ (و ارائهٔ تسهيلاتی منطبق بر اصول شناخته شدهٔ بين المللی از جمله: ثبت و انتقال سند مالکيت "تاپو" و مزیت های خرید مسکن اعم از اقامت) منجر به سرازير شدن سرمايه های کلان به سمت بازار املاک ترکيه گرديد. به جرات ميتوان گفت که استقبال شرکتهای مختلف سرمایه گذار در امر ساخت, خرید آپارتمان در ترکیه , ویلا, زمین, مستغلات, مراکز تفریحی, توریستی و احداث هتل با آخرین متد شهرسازی و آمار مشتریان حکايت از آن دارد که نگاه هموطنان بدرستی با نگاه بین المللی همسو بوده است. جهت مشاوره تکمیلی با مشاور فارسی زبان ما 00905071365491 تماس بگیرید .
Read 712 times Last modified on Monday, 24 August 2015 09:27

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.