جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login

هزینه های زندگی در ترکیه Featured

Rate this item
(1 Vote)
اولین سوالی که علاقمندان به خرید ملک در ترکیه از ما دارند در ارتباط با هزینه های زندگی در ترکیه میباشد . در واقع هزینه زندگی شما در ترکیه کاملاٌ بستگی به سبک زندگی شما و همینطور شهری است که در آن زندگی می کنید . قطعاٌ هزینه زندگی در شهر های بزرگ بیشتر از شهرهای کوچک میباشد اما اگر مایل هستید یک برآورد کلی از هزینه های زندگی در ترکیه داشته باشید این مطلب را با دقت بخوانید .

price-qpr

هزینه مواد غذایی در ترکیه 

هزینه مواد غذایی در تکیه تقریباٌ با ایران یکسان است .فقط با این تفاوت که ترک ها تنوع غذایی بیشتری نسبت به ایرانی ها دارند و غذاهای ارزانتری  نسبت به غذاهای ایرانی دارند . اما تقریباٌ هزینه مواد غذایی یکسان میباشد . 

هزینه مسکن در ترکیه 
برای دوستانی که مایل به اجاره آپارتمان در ترکیه هستند ،باید متوجه باشند که هزینه اجاره آپارتمان در ترکیه بسته به شهرهای مختلف و همینطور مبله بودن آپارتمان و امکانات مجموعه و منطقه متفاوت است . در ترکیه روال اجاره آپارتمان به این صورت است که اجاره 2 یا 3 ماه را جلوتر می پردازید . اجاره آپارتمان در استانبول از 1000 لیره در ماه به بالا می باشد .

هزینه آب و برق و گاز در ترکیه 
هزینه آب درترکیه خیلی گران نیست و در یک ماه بین 20 تا 50 لیره ترک میباشد . هزینه توپ گاز 70 لیره است و تقریباٌ یک توپ گاز برای مصرف 2 ماه شما کافی میباشد  و اما هزینه برق جزو هزینه های بسیار گران در ترکیه میباشد و در مصرف برق میبایست دقت کنید .

bill-qpr
هزینه اینترنت در ترکیه 
هزینه اینترنت در ترکیه خیلی گران نیست و برای اینترنت نامحدود باید حدود 60 لیره ترکیه در ماه بپردازید . 

هزینه تلفن همراه 
هزینه تلفن همراه نیز در ترکیه گران میباشد .  گران ترین شرکت ترکسل و ارزانترین شرکت آو آ میباشد . حتماٌ توجه داشته باشید که از پاکت های اینترنتی استفاده کنید .


Read 1447 times Last modified on Monday, 16 February 2015 20:12

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.