جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login

اخذ اقامت ترکیه ، قوانین جدید 2015

Rate this item
(1 Vote)
در اواخر ماه ژانویه 2015  اخبار جدیدی برای اخذ اقامت ترکیه اعلام گردید که در روزنامه های ترکیه منتشر گردید . مطابق با این اخبار تمام خارجیان برای اخذ اقامت ترکیه نیاز داشتند مبلغی معادل با 12000 دلار برای هر نفر  در حساب بانکی خود به اداره پلیس نشان دهند تا پلیس اطمینان پیدا کند که برای گذراندن هزینه زندگی خود در ترکیه ، مبلغ مورد نیاز برای یکسال رادارند . 


bılgı

درج این خبر در روزنامه ها موجب اعتراض  واقع شد . فروشنده های املاک که نسبت به فروش ملک در ترکیه فعال هستند بر این باورند که افزایش مبلغ سپرده بانکی برای اخذ اقامت ترکیه ، بر روی روند خرید ملک در ترکیه تاثیر منفی دارد و موجب میشوند افرادی که صرفاٌ به دلیل اخذ اقامت ترکیه بر روی سند ملک ، برای خرید خانه در ترکیه اقدام می کنند ، از خرید و سرمایه گذاری در ترکیه منصرف شوند . 
ık

با توجه به تمام این موارد در حال حاضر مجدداٌ هزینه سپرده بانکی برای اخذ اقامت ترکیه از12000 دلار به 6000 دلار برای هر نفر کاهش یافت و در واقع این روال در حال حاضر مانند سال گذشته  انجام می گردد . کافی است فرم مربوط به دریافت اقامت ترکیه را پر کرده و با سایر مدارک لازم  به اداره پلیس مراجعه نمایید  
Read 1828 times Last modified on Saturday, 14 February 2015 13:03

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.