جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login

فرم دریافت اقامت ترکیه همراه با اطلاعات کامل

Rate this item
(1 Vote)
برای دریافت هر نوع اقامتی در ترکیه نیاز دارید فرم مربوطه به دریافت اقامت ترکیه را که یک فرم یک صفحه ای پشت و رو میباشد را پر کنید . اطلاعات ذیل به شما کمک می کند تا به سادگی فرم مربوطه را پر کنید  کارهای مربوطه را انجام دهید .


  • در بخش بالایی فرم ابتدا میبایست نوع اقامت خود را مشخص نمایید ، آیا بار اول است که می خواهید اقامت ترکیه را دریافت کنید ؟  آیا اقامت دارید که رو به اتمام است و مایلید که تمدید کنید ؟ آیا اقامت شما باطل شده ؟ آیا میخواهید مدت اقامت خود را کم کنید و در نهایت آیا اقامت شما گم شده ؟ هر کدام از این موارد که به شما مربوط باشد را میتوانید در این بخش علامت بزنید .

  •  در بخش بعدی اطلاعات اولیه شما شامل نام ، نام خانوادگی ،محل تولد ، نام پدر ، کشور محل اقامت  ، جنسیت ، شغل ، مذهب ، تاریخ تولد ، نام مادر ، وضعیت تولد ، ملیت و وضعیت تاهل درج میشود .

       
  ımp-qpr
بخش مربوط به شغل را توریست بنویسید و یا خالی بگذارید .
 


form

  • بخش بعدی سوالات مربوط به اقامت قبلی شما در ترکیه میباشد . ابتدا سوال میکنذ آیا قبلاٌ به ترکیه مسافرت کرده اید ؟ اگر جواب شما منفی باشد که نیازی به پاسخ دادن به سوالات این بخش ندارید . اما اگر پاسخ شما مثبت باشد باید به سوالات بعدی به این ترتیب جواب دهید . چه زمانی به ترکیه سفر کرده اید  ؟ به چه شهری سفر کرده اید ؟ منظور شما از مسافرت به ترکیه چه بوده است ؟ اگر قبلاٌ دفترچه اقامت ترکیه رادریافت کرده اید در چه شهری بوده است و شماره دفترچه اقامت شما چه بوده است ؟

  • بخش  بعدی سوالات مربوط به محل اقامت شما میباشد . آدرس محل زندگی در ترکیه و شماره تماس ثابت شما در ترکیه چه می باشد ؟ آدرس محل کار شما و شماره تلفن آن محل چه می باشد ؟ آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه شما در ترکیه چه می باشد ؟ آدرس محل زندگی و تلفن شما در کشور محل اقامت شما چه میباشد ؟
form2

ımp-qprبخش مربوط به آدرس محل کار را خالی بگذارید .

آدرس محل اقامت خود در ترکیه را به صورت کاملاٌ دقیق بنویسید چون کارت اقامت ترکیه شما بعد از صدور به این آدرس ارسال خواهد گردید .


  • بخش بعدی اطلاعات مربوط به همراهان شما میباشد ، اگر خانواده شم همراهتان هستند و برای آنها نیز مایلید به صورت هم زمان اقامت ترکیه را اخذ کنید ، در این بخش نام و نام خانوادگی ، تاریخ و محل تولد ، محل اقامت ، نام پدر ، نام مادر ، نسبت ایشان با شما ، شماره اقامت قبلی ( اگر داشتند ) و شماره پاسپورتشان  را اعلام می کنید . 
  • در نهایت انتهای فرم را امضاء کرده و تاریخ روز می زنید . پشت فرم را پر نمی کنید آن قسمت توسط افسر پلیس پر خواهد شد . 
 اصل فرم اقامت ترکیه  که در قالب فایل اکسل آماده شده است، ضمیمه میباشد. میتوانید آن را دانلود کرده و اطلاعات را پر کرده و پرینت کنید و همراه با عکس و سایر مدارک به پلیس بخش خارجی ها در ترکیه تحویل دهید . Read 1864 times Last modified on Saturday, 18 October 2014 16:07

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.