جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login

خرید لباس شب در استانبول

Rate this item
(0 votes)
اکثر دوستانی که تور استانبول رو رزرو کردن یا میخوان با تور ترکیه به استانبول سفر کنند عاشق اینن که بتونند لباسهای مجلسی و شیک و معروف ترکیه ای بخرند ما هم لیستی از مناطق و مراکزی که میتونید لباس شب تهیه کنید رو براتون آماده کردیم .
خرید لباس شب در عثمان بی و نیشان تاشی استانبول
عثمان بی و مخصوصا نیشان تاشی از قدیم الایام بهشت خرید خانومهای شیک پوش و پولدار بوده این منطقه که فقط یه ایستگاه مترو با میدان تکسیم فاصله داره یکی از بهترین مراکز خرید برای خانومهایی هستش که دنبال لباس خاص و با کیفیت و البته گرون قیمت میگردن . منطقه نیشان تاشی شامل چند خیابان روملی ، تشویکیه ، عبدایپکچی ، والی کوناغی میشه . میتونین پیاده از تکسیم وارد خیابان جمهوریت شین و قدم زنان هم اطراف رو ببینین و هم به سمت عثمان بی برین( فاصله تکسیم تا عثمانبی تقریبا ۱۰۰۰-۱۲۰۰ متره .
mall-of-istanbul-giris
خرید لباس شب در خیابان بغداد استانبول
خیابان بغداد یا بغداد جاده سی یکی از خیابانهای شیک و توریستیک استانبوله که تقریبا ۱۴ کیلومتره و تو بخشهایی ازون هم بوتیک و برنداستور و پاساژ و خانه مدهای زیادی میشه پیدا کرد . تو بخشی از اون هم میشه لباس شبهای زیبا و با کیفیت و البته با کلاس قیمت بالا خرید . این خیابون تو بخش آسیایی استانبوله . خیابان بغداد به موازات دریای مرمره کشیده شده است و ۱۴ کیلومتر طول دارد . این خیابون از محله kiziltoprak در کادیکوی شروع شده و از محلاتی مانند kucuk yali/ maltepe/ bostanci گذشته و تا cevizli امتداد داره . برای رفتن به خیابون بغداد باید از تکسیم با اتوبوس به کادیکوی برین و از اونجا با دلموش ( ون ) به خیابون بغداد برین . البته مسافت کادیکوی به بغداد خیلی کوتاهه . درضمن میشه از اسکله امین اونو یا بشیکتاش با فری بوت ( لنج/ کشتی ) به اسکله کادیکوی برین ، بعد با تاکسی یا دلموش به خیابان بغداد برین و از مراکز خرید لباس مجلسی استانبول تو این خیابون دیدن کنین .
خرید لباس شب در باکرکوی استانبول
باکرکوی به بهشت لباس شب بین زنهای استانبول معروفه . تو این منطقه هر خانمی با هر بودجه ای که داشته باشه میتونه لباس شب یا مجلسی و رسمی پیدا کنه تو این منطقه بوتیک ، پاساژ و خانه مدهای زیادی هست . تو منطقه باکرکوی یه بازار زیرزمینی هم هست yeralti carsi که از قدیمی ترین بازارهای لباس تو منطقه باکرکوی محسوب میشه . تو این مرکز زیرزمینی بیش از ۱۲۰-۱۳۰ مغازه هست که پر از لباسهای مجلسی ترک هستش . اگه برای خرید لباس شب در استانبول میخواین به منطقه باکرکوی برین ، نگران نباشین !!! هرجای شهر که ساکن باشین براحتی با اتوبوس و مترو میتونین به باکرکوی برین .
146874404437341
خرید لباس شب در فاتیح استانبول
تعدادی از مرکز خرید لباس مجلسی در استانبول در منطقه فاتیح قرار دارن . فاتیح یکی از مناطقی ست که تو اون میشه انواع و اقسام خریدها رو انجام داد از لباس بچگانه تا لباس زنانه و مردانه و کیف و کفش و لباس عروس و لباس مجلسی و شب . راستی منطقه فاتیح تو قسمت اروپایی استانبول هستش و افراد زیادی واسه خرید عمده در استانبول به اینجا سر میزنن .
خرید لباس شب در کادیکوی استانبول
خرید لباس مجلسی از استانبول رو میشه تو کادیکوی انجام بدین . معروفترین منطقه تو قسمت آسیایی استانبول همین کادیکوی هستش که اسکله فری بوت ( کشتیهای کوچیک) داره و میشه از کاباتاش یا سیرکه جی با کشتی برین کادیکوی . البته با اتوبوس و دلموش ( ون ) و مترو هم میشه به این منطقه رفت و آمد کرد . لباسهای مجلسی شیکی تو مراکز خرید استانبول تو کادیکوی به چشمتون میخوره اما بهتن توصیه میکنم واسه خرید عجله نکنین و بعد از دیدن کل بازار خرید کنین و حتما با فروشنده ها چونه بزنین .
Read 311 times

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.