جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login

آشنایی با بهترین ساحل های استانبول

Rate this item
(0 votes)

Tru Blue Beach

 بلو بیچ ، بهترین چشم انداز را دارد از این ساحل می شود جزیره ه و قایق ها را دید و مسلما یکی از بهترین  پلاژهل برای تماشای غروب می باشد . این ساحل استخر و بارهای معروفی دارد که اکثرا اجرای موسیقی زنده دارند در کل بلو بیچ معروفترین ساحل استانبول است که در تابستان معوملا کنسرت های زیادی در آنجا اجرا میشود بازیگران و ستاره های زیادی اکثر اوقات خود را در انجا سپری میکنند ورودی به این ساحل اوایل هفته 30 لیر و آخر هنفته ها 40 لیر می باشد .

dalia-beach-club

Burc Beach 
 این ساحل یکی از معروفترین ساحل های حاشیه دریای سیاه محسوب میشود که متعلق به دانشگاه Bogazici هست ساحل بورک کمی باشهر  فاصله دارد اما فعالیت های ورزشی زیادی مانند والیبال ساحلی  و غیره در این مکان انجام می شود به همین دلیل گردشگران زیادی را به خود جذب میکند ،ورودی در طول هفته 25 لیر و آخر هفته ها 35 لیر می باشد . 


Kitesurfing-in-Burç-beach2

Dalia Beach 
این پلاژ برای اینکه هوای مدیترانه ترکیه را به مناطق کارادنیز استانبول بیاره ایجاد شد ساحل دالیا محیط سبز فراوان، رستوران، کافه ، بار و محیطهای زیادی برای خواندن کتاب و مجلات و ریلکس کردن دارد و همچنین مکان مناسبی برای ورزش های آبی نیز می باشد ورودی  این پلاژ در طول هفته 15 لیر و آخر هفته ها 30 لیر می باشد .

1

Golden Beach 
این ساحل به درد کسانی میخورد که از شنا کردن در شب لذت می برند ، چون این پلاژ تا دیر وقت باز می باشد و می تونید تا دیر وقت در این ساحل شنا کنید ، همچنین محل مناسبی برای ورزشهای آبی ، گلف، والیبال ساحلی ، صخره نوردی و غیره می باشد این ساحل رستورانها و بارهای خوبی دارد که میتوانید بهترین غذاهای دریایی را در آنجا تجربه کنید ورودی این پلاژ 15 لیر می باشد و در آخر هفته ها 30 لیر می باشد . 

golden
NonStop beach 
این ساحل به خاطر فعالیتهای ورزشی مانند تنیس ، والیبال، فوتبال، و ورزش های آبی مانند جت اسکی و .. مشهور می باشد و دارای رستوران و کافه بارهای زیادی می باشد ورودی در طول هفته 15 لیر و آخر هفته ها 25 لیر می باشد . 

08b93306-bda2-4127-8888-87445400696e

Solar Beach 
کلوب ساحلی سولار که یکی از بزرگترین پلاژهای ترکیه محسوب میشود در کیلیوس واقع شده است ، مساحتی حدود 30 هزار متر مربع دارد و دارای پلاژی به درازای یک کیلومتر در امتداد دریای سیاه (کارادنیز)  هست . این ساحل یک کلوب تفریحی نیز مخصوص کودکان نیز دارد که محیط امنی برای بچه ها محسوب میشود همچنین این ساحل مکان خوبی برای آفتاب گرفتن و ورزش های آبی مانند جت اسکی و بنانا بوت و ... می باشد . یک سرویس بین کلوب سولار و بشیکتاش 4 لونت و میدان تقسیم استانبول وجود دارد هزینه سرویس رفت و برگشت حدود 10 لیر می باشد این پلاژ از مرکز استانبول 35 کیلومتر فاصله دارد ورودی این ساحل در طول هفته 25 لیر و آخر هفته ها 40لیر می باشد . 


solar-beach

 
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آپارتمان اجاره ایی در استانبول و خرید ملک در آلانیا و خرید ملک در استانبول با شماره های موجود در سایت ما یا با تلفن اینترنتی رایگان مادرسایت یا با مشاور فارسی زبان ما از طریق وایبر با شماره 00905071365491 تماس حاصل فرمایید.
Read 2400 times Last modified on Saturday, 25 July 2015 17:37

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.