جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login

Mall of estanbul آشنایی با جدیدترین مرکز خرید در استانبول

Rate this item
(0 votes)
مال آف استانبول جدیدترین مرکز خرید استانبول و یکی از بزرگترین مراکز خرید ترکیه می باشد. این مرکز خرید از 23 ماه می 2014 شروع به فعالیت کرده و تاکنون میزبان خریداران بسیاری بوده است . نه تنها این مرکز خرید میزبان مارک های پیشرو در جهان و ترکیه است ، بلکه دارای اولین پارک بازی سر پوشیده ترکیه با وسعت 12000 متر مربع و بزرگترین مجموعه سینمای ترکیه با 16 سالن و گنجایش 3050 نفر می باشد .mall-of-istanbul-girisimpo

همانطور که گفتیم ، جدیدترین مرکز خرید استانبول یعنی مال آف استانبول با داشتن ۳۵۰ فروشگاه یکی ازبزرگترین مراکز خرید استانبول بشمار می آید . مهم ترین و معروف ترین برندهای دنیا و ترکیه در این مرکز خرید شعبه دارند . مرکز خرید مجهز به پارک بازی سرپوشیده با وسعت ۱۲۰۰۰ متر مربع و یک مجموعه سینمایی بزرگ با ۱۶ سالن و گنجایش ۳۰۵۰ نفر می باشد . قابل توجه دوستداران غذاهای ترکی ، رستورانهای مجهز و شیک که در این مجموعه عظیم قرار داد توجه همه رابه خود جلب می کند ، که می توان آن را یکی از جاذبه های توریستی استانبول دانست. از مهمترین ویژگی های این مجموعه یعنی مرکز خرید استانبول ، وجود بزرگترین شعبات فروشگاههای معروف مانند تویز شاپ ، کاملترین فروشگاه ویکتوریا سیکرت، و همچنین شعبه مارک های معروف دنیا در این مجموعه می باشد .
این مرکز خرید دارای ۴برج مسکونی شامل ۱،۰۹۲ واحد و یک برج اداری شامل ۱۸۰ دفتر کاری می باشد . هتل ۳۰۰ اتاقه ی این مجموعه تجاری تفریحی مسکونی نیز در حال احداث است . مرکز خرید مال آف استانبول در منطقه اروپایی استانبول در منطقه ایکیتلی/باشاکشهیر  قرار گرفته است ، فاصله این مرکزخرید از میدان تکسیم ۲۰ کیلومتر ، از فرودگاه آتاتورک ۱۲ کیلومتر و از مرکز خرید فروم ۱۲ کیلومتر است . 
 
آدرس مال آف استانبول  : Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey Başakşehir / İstanbul

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آپارتمان اجاره ایی در استانبول  و یا آپارتمان اجاره ایی ارزان در استانبول با شماره های موجود در سایت ما و یا با تلفن اینترنتی رایگان ما 00905071365491 تماس حاصل فرمایید . 


  
Read 1802 times Last modified on Monday, 08 June 2015 13:20

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.