جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login

vialand amusement park istanbul پارک ویالند در استانبول

Rate this item
(1 Vote)
استانبول یکی از بهترین مکان هایی می باشد که هر آنچه که یک توریست می خواهد در آن جمع شده است .
تفریحات استانبول این شهر زیبای دو قاره ای ، برای تمام سنین مناسب است . در کنار جاهای تفریحی استانبول ، مراکز خرید استانبول در انتظار شماست که میتوانید علاوه بر خرید ساعتها در این مراکز سرگرم شوید . یکی از جدیدترین شهربازی های استانبول که مورد توجه گردشگران قرار گرفته است ، پارک ویالند استانبول است . در سفر استانبول می توانید در کنار اعضای خانواده در این شهربازی ساعات خوشی را بگذرانید .


c72a423890d12d91impo

پارک تفریحی ویالند vialand ااستانبول در قسمت Golden Horn استانبول که بخش اروپایی این شهر را به دو قسمت تقسیم می کند ، که برای رسیدن به آن از سمت میداتقسیم کافی است حدود سیزده کیلومتر راه طی کنید، محیطی که این پارک را در آن ساخته اند حدود یک میلیون متر مربع مسافت دارد.
از سویی در این پارک می توانید به پارک های شاخص و موضوعی دسترسی داشته باشید ، برای خرید کردن هم می توانید از فروشگا ههای موجود در این محل استفاده کنید .vialand avm05impo

پارک آبی این مجموعه  هم بسیار دیدنی و جذاب است و به عنوان یکی از بهترین جاذبه های ترکیه محسوب میشود اگر تنها به قصد تفریح فرزندانتان به ترکیه می آیید و می خواهید در استانبول مستقر شوید ، توصیه ما این  است که از هتل این مجموعه به نام ویالند پالاس  استفاده کنید .
 دراین پارک اسباب تفریح و وسایل بازی فراوانی وجود دارد ترن هوایی آبی که ترکیبی است از آبشارهای طبیعی با لذت استفاده از ترن هوایی ، رولر کستر خانوادگی ، یک تجربه لذت بخش خانوادگی ، رافتینگ که یک ماجراجویی 700 متری در وسط یک آبشار وحشی ، تونل وحشت ، جت اسکی ، و بولینگ از آن جمله است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ملک در آلانیا و خرید ملک در ترکیه با شماره های موجود در سایت ما و یا با تلفن اینترنتی رایگان ما 00905071365491 تماس بگیرید . Read 1353 times Last modified on Thursday, 04 June 2015 07:49

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.