جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login

فستیوال تابستانی خرید در استانبول 2015

Rate this item
(2 votes)
فستیوال خرید تابستانی استانبول 


XEJRA istanbul-shopping-festival-2012-nationalturk-0456
بسیاری از علاقمندان خرید ملک در استانبول مایل هستند زمانی برای بازدید از املاک به شهر استانبول سفر کنند که همزمان با فستیوال خرید تابستانی استانبول بتوانند از مراکز خرید شهر استانبول اجناس مورد نیاز خودشان را با تخفیف ویژه خریداری کنند  به همین جهت برای اطلاع این دسته از علاقمندان ، تصمیم گرفتیم تا اطلاعاتی را در ارتباط با فستیوال خرید تابستانی در استانبول را در این بخش به اطلاع همه بازدیدکنندگان برسانیم .

Shopping Fest 2015

فستیوال خرید تابستانی استانبول هر سال در این شهر برقرار میباشد و امسال نیز از تاریخ 6 تا 28 ماه ژوئن شهر استانبول فستیوال تابستانی را جشن خواهد گرفت . در این ایام تمام مراکز خرید تا پاسی از صبح باز هستند و اجناس را با تخفیف های ویژه به مشتریان خود عرضه می کنند . اگر مایل به اجاره آپارتمان در استانبول و یا رزرو هتل در استانبول در این ایام میباشد ، پیشنهاد می کنیم هر چه سریعتر نسبت به رزرو اقدام کنید تا بتوانید با نرخ مناسب محل مورد نظر خود را رزرو کنید . 

اگر قسط خرید ملک در ترکیه دارید و با تور استانبول در تاریخ های فستوال سفر میکنید حتماٌ قبل از سفر با ما هماهنگ کنید تا نماینده ما بتوانند تور املاک استانبول را برای شما هماهنگ کنند . 

Read 2127 times Last modified on Thursday, 09 April 2015 14:12

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.