جستجو

calendarerase
calendarerase
جستجو
login

دیزنی لند در استانبول یکی از جذابیتهای توریستی ترکیه

Rate this item
(0 votes)
دیزنی لند به سبک ترکی
Vialand

1404878916 4

 اگر می خواهید هیجان سفرتان را به ترکیه چند برابر کنید، ویالند را در فهرست مهم ترین مکان هایی که باید به آنجا سر بزنید، قرار دهید. ویالند یک دیزنی‎لند به سبک استانبول است؛ در این پارک انواع سرگرمی‎ها، از ماجراجویی و بازی های مهیج تا تاریخ‎نوردی یک‎جا جمع شده‎اند. بچه یا بزرگسال فرقی نمی‎کند؛ در ویالند برای هر سن و سلیقه‎ای یک تفریح هیجان‎انگیز پیدا می‎شود. غیر از اینها یک رستوران خوب، سینمای 5بعدی و مرکز خرید هم دارد. ورودی ویالند 55 لیر برای بزرگسالان و 45 لیر برای بچه‎ها است، اما ورود برای کودکان زیر شش سال رایگان است.

بیوک آدا را از قلم نیندازید

prince

 بیوک آدا، بین مسافران استانبول کم اسم و رسم ندارد. بزرگ ترین و زیباترین جزیره مجموعه جزیره های پرینس (Prince Islands)است. در بیوک آدا، رفت و آمد ماشین ممنوع است و همه از دوچرخه و کالسکه برای  رفت و آمد استفاده می کنند. در این جزیره خوش آب و هوا که تفرجگاه پولدارهای استانبول است، بیشتر بخش های سریال معروف لامیا هم فیلمبرداری شده که مسافران می توانند در کوچه پس کوچه های سرسبز بیوک آدا قدم بزنند و در کافه ها و رستوران های لب ساحل چیزی سفارش بدهند و از همه بهتر، دوچرخه یا درشکه کرایه کنند و چرخی در جزیره بزنند. قایق های تفریحی تندرو که مسافران را به جزیره های پرینس (Prince Islands) می برند، از اسکله کاباتاش در بخش اروپایی و اسکله های کادیکوی، بوستانچی، مالتپه و کارتال در بخش آسیایی حرکت می کنند. ایستگاه بوستانچی نه تنها پررفت وآمدترین اسکله بخش آسیایی است، که قایق های اختصاصی جمع و جوری هم برای کرایه دارد. هزینه بلیت دوسره برای هر نفر، 10 لیره است.
LG 1385455826 dee9a58f91d589c8ccdd73c848cf196b

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آپارتمان اجاره ای ارزان در استانبول و یا اجاره سوئیت در استانبول و یا آپارتمان اجاره ای در استانبول با شماره های موجود در سایت ما تماس بگیرید .
Read 5813 times

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.